www.atitasarim.com

ATİ TASARIM, misyonunu müşteri memnuniyeti ve görselliği ön planda tutan bir anlayışla sektöre giriş yapmış ve seçkin mimarların tercihi olmuştur. 25 yıllık tecrübesiyle, bünyesinde alanında uzman bir kadroyu barındıran şirketimiz personelimizin tecrübe ve müşteri memnuniyetine önem veren tarzda çalışmasıyla siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.

Profesyonel bir mimarlık ofisi olarak müşterilerimizin isteklerinin en kısa sürede gerçekleştirilmesi, tasarımın oluşturulması, uygulamanın hayata geçirilmesi esnasında ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız bizim en büyük farklarımızdandır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir mekanlar sunmaktayız. Uygulama aşamasına geçmeden önce, mimari tasarımlarımızı 3 boyutlu görsel çizimlerle destekleyerek siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı teslim etmekteyiz.

Tasarımlarını ve uygulamalarını hazırladığımız tüm yaşam alanlarınızda, konusunda uzman, saygın ve kaliteli ürünler üreten tedarikçilerimizle size en uygun yapı çözümlerini sunmaktayız.

ADRES
Atatürk Cad. Omca Sk. Pınar Ap. No:4 /36 A Sahrayıcedit – Kadıköy – İSTANBUL

TELEFON
+90 216 3571290

E-POSTA
info@atitasarim.com